І наче зобов'язані були, гравці "Толуки" скористатись підтримкою своїх уболівальників, та вже на 10 хвилині опинились у меншості. Відразу червоною карткою за небезпечну атаку суперника арбітр "нагородив" Луїса Аріаса.

Опинившись удесятьох, господарі не сіли у глухий захист. Могли навіть відкрити рахунок, коли занадто зухвало зіграв голкіпер "Монтеррей" Ороско. За кілька секунд, однак, виправився. Після перерви в авантюристи подався вже страж воріт "Толуки" Сентено. Минулось також без наслідків.

Далі озброєні чисельною перевагою гості поступово посилювали натиск і змарнували кілька непоганих нагод вийти у лідери. Таки вийшли, коли заробили небезпечний штрафний на 82-й хвилині. Гарматним ударом стандарт відмінно реалізував Освальдо Мартінес. Парагвайський легіонер і забезпечив для "Монтеррей" доволі зручні 1:0 перед домашнім матчем-відповіддю.