Власники автомобілей вимагають збільшити п'ятиденний термін транзиту транспортних засобів. Вони заявляють, що протест не припинять, доки не виконають їхньої вимоги.

Організатори блокування запевняють, що їхня акція мирна. Але протестувальники пропускають лише поодинокі машини.

Читайте також: Посвята в прикордонники: як військові отримували свої зелені берети

Автовласники кажуть, що втомились кожну п'яту добу перетинати кордон. На їх думку, таким чином влада змушує їх купувати машини в Україні, що дорожче, ніж за кордоном.

За протестом автомобілістів цілодобово стежить патрульна поліція. Вона повідомляє, що конфліктів у пікетувальників ні з ким не було. Але за фактом перекриття дороги поліція відкрила кримінальне провадження. Організаторам протесту загрожує щонайменше штраф.

Читайте також: Скільки українців розмитнили авто за зниженими тарифними ставками

Керівництво Закарпатської області назвало акцію провокацією та шантажем.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль виступив проти будь-яких перемовин із блокувальниками. Також він звернувся до правоохоронців з вимогою навести лад на кордоні.

Протест водіїв підтримали також на українсько-угорського кордоні. Два десятки активістів заблокували рух на контрольно-пропускному пункті "Чоп-Захонь".

Як повідомлялося раніше, 17 вересня власники автомобілів з іноземною реєстрацією розпочали акцію щодо блокування дороги, що веде до пункту пропуску "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною.