За даними Москаля, стрілянина в селі Нижній Апші спровокована конфліктом довкола контрабанди сигарет на українсько-румунському кордоні, йдеться у повідомленні на його сайті.

На околиці села на автозаправці група мешканців Мукачева намагалися з’ясувати стосунки з мешканцями Тячівського району, які займаються контрабандою сигарет через річку Тиса, яка є кордоном між Україною та Румунією.

За попередніми даними, причиною конфлікту стали борги за сигарети, які контрабандисти Тячівщини отримали з Мукачева, але не розрахувалися за них, оскільки втратили товар при переправленні через кордон.

Читайте також: Страшна стрілянина біля школи на Закарпатті: з’явились жертви

Москаль розповів, що спершу між двома групами виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку, а після цього один із місцевих витягнув із машини пістолет-кулемет й відкрив хаотичний вогонь по приїжджих, випустивши загалом 20 куль.

Внаслідок стрілянини четверо чоловіків із Мукачева віком від 22 до 36 років отримали вогнепальні поранення.

Москаль також уточнив, що один із представників "тячівської групи" контрабандистів є чинним депутатом Тячівської районної ради від Єдиного центру.

Нагадаємо, ввечері 30 серпня біля Солотвиного на Закарпатті сталась стрілянина між двома кримінальними угрупованнями, внаслідок якої четверо осіб зазнали вогнепальних поранень.