Moto X

Апарат отримав металеву рамку і змінну пластикову кришку. Традиційно вона буде доступна у кількох варіантах, зокрема під дерево та шкіру. Новинку обладнали 5.2-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1920х1080, 4-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 801 з тактовою частотою 2.5 ГГц та 2 Гб "оперативки". Внутрішньої пам'яті – 16 або 32 Гб, слоту MicroSD немає.

Ціна 16-гігабайтної версії у США – 500 доларів.

Moto G

Смартфон має 5-дюймовий HD-дисплей, 4-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 400 з частотою 1.2 ГГц, 1 Гб "оперативки" і 8 або 16 Гб пам'яті, яку можна розширити карткою MicroSD. Основна камера має роздільну здатність 8 Мп, фронтальна – 2 Мп.

Як і Moto X, з коробки "Джішка" працює на Android 4.4.4 KitKat, при цьому виробник гарантує оновлення до наступної версії (Android L). Смартфон буде доступний з підтримкою однієї або двох SIM-карт та різнокольоровими задніми кришками. Ціна базового Moto G у США – 180 доларів.

Мобільний бойовий лазер

Система під назвою HEL MD використовує випромінювач потужністю 10 кВт, а керувати нею можна зі звичайного ноутбука чи навіть контролера від ігрової консолі Microsoft Xbox.

При цьому, управління установкою не потребує від людини спеціальних навичок – за словами розробників, освоїти його може будь-хто за короткий час.

Поки що HEL MD – перспективна розробка і на озброєння армії США вона потрапить нескоро. Тимчасом у Boeing вже працюють над потужнішим, 50-кіловатним випромінювачем, який дозволить знешкоджувати цілі на більших відстанях.