Це найбільша у світі тематична виставка, яку з нетерпінням чекають і виробники. Саме тут вони мають можливість представити свої новинки та заявити тренди року.

Зокрема, Nokia. Фінська компанія щосили намагається відновити втрачені позиції, виводячи на ринок смартфони для всіх цінових категорій. Останній дебютант - Lumia 520. Це базова модель в лінійці Nokia, яка і коштує відповідно - $183.

Компанія Motorola привезла до Барселони свого флагмана - RAZR HD. Смартфон може похизуватися високоякісним 4.7-дюймовим дисплеєм Gorilla Glass і надміцним корпусом з кевларовим покриттям.

Компанія Samsung продовжує розширювати лінійку продуктів. Корейська компанія представила новий планшет Galaxy Note з 8-дюймовим екраном. Апарат укомплектований 4-ядерним процесором з частотою 1,6 ГГц та 2 Гб оперативки.

Серед особливостей новинки - режим для читання електронних книг, який автоматично підлаштовує контраст екрана на потрібний рівень.

Sony - компанія, яка за два роки стала третім найбільшим продавцем Android-пристроїв. У Барселоні японці показали надтонку і суперлегку 10-дюймову планшетку - Xperia Tablet Z, а також флагманський смартфон Xperia Z.

Цікаво, що обидва девайси абсолютно не бояться води. У Sony запевняють, що їх можна на півгодини занурити на метрову глибину - і нічого не трапиться.