Про це в коментарі Інтерфакс-Україна заявила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Перевіряються версії несанкціонованого прослуховування телефонів співробітників, їх службових приміщень, а також втручання в комп'ютерну техніку видання,
– сказала Олена Гітлянська

За її словами, відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 163 (Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер) та ч.2 ст. 359 (Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України.

У рамках розслідування перевіряється і можлива причетність до вказаних фактах співробітників правоохоронних органів і державних установ.

Читайте також: Сина голови СБУ Грицака призначили контролювати роботу батька, – ЗМІ

Слід зазначити, що самі журналісти "Української правди" у своїй статті "Вуха влади. Як стежать за роботою журналістів УП (ДОКУМЕНТИ)" вказують на причетність до цієї справи саме співробітників СБУ.

Наші джерела серед співробітників правоохоронних органів вказують на те, що збором інформації займалася СБУ на прохання Адміністрації президента. Також, за нашими даними, відповідні матеріали отримує також голова МВС Арсен Аваков. І стосуються вони не лише журналістів – а й політиків. Протягом кількох місяців ми спілкувалися з багатьма співробітниками Адміністрації президента та людьми з близького оточення Порошенка, які підтверджували, що подібні аналітичні записки дійсно існують і уважно вивчаються найвищим керівництвом держави,
– йдеться в статті.

Слід зазначити, що законне прослуховування можливе лише за рішенням суду, а про те, що судове рішення було отримане правоохоронцями, ніхто не має права говорити.

Читайте також: Грицак назвав приголомшливу кількість зрадників із СБУ Криму