Таким чином, для Windows 8 Mozilla будуть доступні дві версії браузера: одна для традиційного інтерфейсу, друга для інтерфейсу Metro, над яким давно працюють фахівці з Microsoft.

При цьому наголошується, що версія для класичного інтерфейсу Windows 8 буде являти собою результат еволюційного розвитку Firefox. Проте версія для сенсорного інтерфейсу Metro вимагає внесення значних змін у вихідний код програми. Зміни стосуватимуться не лише зовнішнього вигляду браузера, а й способу його інтеграції з системою. Згідно з наявною інформацією, Metro Firefox буде абсолютно новим браузером, заснованим на технології Gecko і сфокусованим на реалізації сенсорного керування програмою.

Браузер можна буде використовувати як розгорнутий на весь екран, так і при частковому заповненні екрану. Також передбачена можливість використання повідомлень, які виводяться на плитки головного екрана ОС.

Компанія Mozilla має намір продемонструвати концепт нового браузера Firefox для Metro-інтерфейсу Windows 8 у другому кварталі 2012 року. Однак більш точні терміни його демонстрації залежатимуть від релізу корпорацією Microsoft версії Windows 8 Consumer Preview і відповідної документації для розробників.