Мрія Олександра Великого так і може залишитись лише мрією

11:30, 16 квітня 2010 325

“Вашингтон Кепіталс" із невдачі розпочали чергову ходу за першим в своїй історії Кубком Стенлі.

У столиці Овечкін і компанія програли дебютний матч першого раунду Монреалю. Станом на початок III періоду господарі льоду були попереду 2:1. Джо Корво та Ніклас Бекстром дали гідну відповідь Майклу Камалері. Однак спочатку Скот Гомес перевів гру в овертайм, а на 14-й хвилині додаткового періоду Томас Плеканец дальнім пострілом приніс перемогу "канадіенс".

В основний час не визначили сильнішого і “Ванкувер” із Лос-Анджелесом, а от в овертаймі перемогу святкували "кенакс". "Баффало" розпочало серію тріумфом над "Бостоном" – 2:1.