Річ у тім, що попередню оплату товарів регулюють постанови Кабінету Міністрів. Про це заявила заступниця директора Національного музею Революції Гідності Оксана Моргун, повідомляє Цензор.НЕТ.

Цікаво У музей Революції Гідності прийшли з перевіркою: перші деталі

"Законна підстава переказувати гроші в розмірі 111 мільйонів гривень у нас була. Генпідрядник відкрив рахунок у Державній казначейській службі, і ми туди переказали кошти", – розповіла Моргун.

Вона пояснила, що підрядник не зміг би забрати гроші з рахунку без жодних підстав. Він повинен надати службі рахунки на всі платежі та інформацію, на що він витрачатиме гроші. Все через те, що рахунок – не особистий, а тому розпоряджатися цими грошима для власних потреб він не може.

Представники музею склали попередній план робіт з генпідрядником. Однак на земельну ділянку наклали арешт вже після того, як договір уклали.

Перевірка у Музеї Революції Гідності: що відомо

  • Обшуки у Музеї Революції Гідності провели 19 листопада – за декілька днів до річниці Революції Гідності. В Офісі Президента здивувалися, що правоохоронці обрали таку дату.
  • Як стало відомо згодом, розслідують розкрадання бюджетних грошей при реконструкції комплексу. Так пояснили обшуки у СБУ.
  • Силовики вилучили музейну документацію, жорсткий диск з важливою для музею інформацією.
  • В ОП запевнили, якщо вину представників музею доведуть, то "результат побачить уся країна" і винні понесуть покарання.