Такий висновок очільник МЗС зробив після зустрічі з російським колегою Сергієм Лавровим. Голова вітчизняного Міністерства закордонних справ сподівається - Україні вдасться переписати Угоду без втручання суду.

“Кращим способом було б знайти порозуміння на рівні профільних міністерств, профільних компаній, з тим, щоб в результаті отримати як ціну, так і інші умови, які б відповідали справжнім довготривалим інтересам двох сторін, але ми готові, звичайно, і до інших варіантів розвитку подій”, - заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, напередодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив - офіційна Москва готова вирішувати суперечки у міжнародному суді, оскільки не бачить підстав для зміни контракту.

Тим часом голова "Газпрому" Олексій Міллер зазначив, що Україна одержує газ дешевше, ніж споживачі Польщі, Угорщини, Туреччини, Румунії. Й додав - українські колеги сіли в потяг під назвою "дешевий російський газ", і не знають, що можуть заїхати в глухий кут.