За інформацією вітчизняного МЗС, Україна продовжує евакуацію своїх громадян з бунтівної країни. Екстреними рейсами на Батьківщину вже повернулися майже 400 українців.

"Ті громадяни, які хотіли повернутися на Батьківщину з Лівії, вже скористались такою можливістю, тими засобами, які пропонувались. В Лівії, за нашими підрахунками, перебуває близько 500-600 громадян", - каже речник МЗС Олександр Дікусаров.

Посольство України в Лівії продовжує складати списки охочих повернутися додому. Ситуація у африканській країні й надалі зберігає напругу.

"Наразі країна фактично розділена на дві частини, схід перебуває під керівництвом повстанців і колишній міністр юстиції вже розпочав формувати опозиційний уряд. Останній планує протягом 3-х місяців організувати загальнонаціональні вибори", - каже речник МЗС Олександр Дікусаров.

У МЗС також запевняють, що українці не беруть участі у військових діях. Переважна частина з них працює у медичних закладах. А небажання співгромадян повертатись на Батьківщину пов’язують з побутовими причинами.