Тим же українцям, які зараз перебувають у Сирії, рекомендують якнайшвидше зареєструватись у консульстві України у Дамаску. Адже, за попередніми підрахунками, в Сирії може перебувати кілька сотень українців.

“Громадянам України, які зараз перебувають на території Сирії та в яких немає нагальної потреби тут залишатися, МЗС України рекомендує виїхати з країни, скориставшись послугами комерційних авіаліній. Я хотів би нагадати, про те, що між Україною та Сирією існує повітряне сполучення і один раз на тиждень, якщо я не помиляюся, в нас здійснюється авіаперельоти до Дамаску”, - сказав речник МЗС Олександр Дикусаров.

Ті українці, які залишаться, повинні уникати перебування у місцях масових демонстрацій. А у скрутному випадку звертатися до посольства, що працює у нормальному режимі, хіба що додатково запаслося питною водою та харчами.

Нагадаємо, у Сирії не припиняються масові демонстрації противників правлячого режиму. Попри скасування чинним Президентом Башаром Асадом указу про надзвичайний стан, що діяв з 1963 року, опозиція сумнівається у майбутньому полегшенні життя в країні. Відтак, виключати небезпеку повномасштабної громадянської війни у Сирії не можна.