Світових прем'єр цього року набралося близько двох сотень, 40 з яких - зі сфери чистих технологій.

І хоча "електрифікація" автопрому - далеко не нововведення, декому з виробників таки вдалося вразити публіку. Зокрема, розкішний електрокар на базі седану Phantom представив Rolls-Roys. Свої гібриди представили також Honda, Mercedes-Benz, Peugeot і Renault.

"Очевидно, що з часом запаси пального вичерпаються. Ми маємо знайти нову енергію для особистої мобільності. Але найперше, важливо скоротити споживання будь-якої енергії", - каже генеральний менеджер E'Mobile Сюзанна Веґан.

"Думаю, елелектромобілі на автошляхах набудуть масового характеру. За електромобілями майбутнє. Потрібно лише розв’язати проблему енергозберігаючих потужностей батарей", - каже відвідувач автосалону Женева-2011 Даніель Ду.

"Зелений павільйон", який колись здавався оазисом серед масивних і голодних на пальне новинок, перетворився у повноцінну виставку для моделей на електричних і альтернативних двигунах. "Зелені" автомобілі стали єдині кому виділили більше місця у порівнянні з минулими роками. Організатори очікують близько мільйона відвідувачів за 11 днів. Триватиме автосалон до 13 березня.