Щоб надати їм допомогу з Харкова прибули 2 реанімобілі та 8 фахівців. Всю ніч медики боролися за життя постраждалих - стан більшості з них був дуже важкий.

“В основному, це були черепно-мозкові травми, це були переломи верхніх і нижніх кінцівок, травми грудної клітки, черевної порожнини, струс головного мозку”, - доповіла головний лікар Нововодолазької районної лікарні Людмила Мороз.

Травми однієї із потерпілих були несумісними з життям, кажуть медики, вона померла у лікарні. Решту постраждалих, окрім чоловіка, який досі в реанімації, відвезли до Харкова - в обласну клінічну лікарню. В першу чергу доправили дітей - в автобусі їхало 4 малюків віком від 3-х до 7-ми років, вони отримали травми голови і переломи рук та ніг. Розслідуванням справи займається слідчий відділ обласного управління міліції.

“Порушено кримінальну справу за 286 ч.2, зараз перекваліфікована на 286 ч.3 у зв'язку з тим, що вже загинуло дві людини, проводяться слідчі дії та експертні дослідження”, - каже заступник начальника слідчого відділу ГУ МВС Ашот Кішушян.

Хто з водіїв винний в цій аварії та за яких обставин вона сталася, кажуть в міліції, озвучать тільки за результатами розслідування.