Саме його власник зможе використати усі гроші на удосконалення власної попи. Найбільше пощастило 17-річній мешканці Ворзеля - Вікторії. Втім, кажуть на “Люкс ФМ”, й іншим учасникам акції засмучуватися не варто.

“На “Люкс ФМ” завжди цікаві акції і ця акція не була виключенням. Безпрецедентна. Не було жодного разу, коли ми розігрували, або інші радіостанції розігрували такі подарунки, навіть ті дівчата, які не виграли, вони отримали задоволення від того, що розповіли усім, що б вони хотіли зробити, тому що слова завжди матеріальні і матеріалізуються”, - сказав ведучий вечірнього шоу "Фієста" Слава Дьомін.

Допомагати у розіграші взялась епатажна білявка Ольга Полякова. Каже, знає напевне, що жінці потрібно для справжнього успіху.

“Чудово, я взагалі вважаю, що попа - це єдине місце, в яке потрібно вкладати гроші. Знаєте, не в голову, а все-таки в попу, тому що, розумних чоловіків дуже мало, а от зрячих - дуже багато. Тому краще вкладати гроші в місця, які чоловік може побачити і оцінити”, - сказала Ольга Полякова.

Вже незабаром головний приз потрапить до своєї законної власниці. А на “Люкс ФМ” обіцяють і надалі тішити своїх слухачів захопливими акціями та не менш фантастичними подарунками.