Про це написав журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, один з ватажків російських найманців на Донбасі Олександр Ходаковський говорить про режим Захарченка, що ситуація у Донецьку не набагато краща, ніж в Луганську, натякаючи на те, що він готує переворот за прикладом Ігоря Корнета.

Читайте також: У Путіна не здивували реакцією на приїзд Плотницького до Москви

Бутусов додав, що головним опонентом ватажка "ДНР" Олександра Захарченка у Донецьку є саме Олександр Ходаковський.

Він має вплив і відданих йому командирів у 100-ій бригаді "Республіканської гвардії", підпорядкованої Захарченку, а також – в 11-му мотострілецькому полку і в декількох батальйонах територіальної оборони. Тобто, силовий ресурс у Ходаковського є,
– зазначив журналіст.

Юрій Бутусов додав, що Ходаковський у своєму дописі у соцмережах навмисне підкреслює психічну неадекватність Захарченка, коли той віддавав накази своїм підрозділам штурмувати "МГБ".

"Хоче показати, що Захарченко загрожує "системі безпеки", якою керують безпосередньо "московські куратори". "МГБ "ДНР" – це просто філія російських спецслужб. Очевидно, він отримав дозвіл росіян на посилення відкритої прямої критики Захарченка. Обстановка в Донецьку загострюється", – підсумував журналіст.

Нагадаємо, 21 листопада у Луганську так званий "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот".

А 24 листопада ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницький раптово написав заяву про "відставку" за станом здоров'я. Тепер він призначений "уповноваженим" від "ЛНР" по виконанню Мінських угод.

Так званим "виконуючим обов'язки ватажка "ЛНР" став 47-річний так званий "міністр держбезпеки "ЛНР" Леонід Пасічник.