Накрити головну арену Євро-2012 чиновники обіцяють за місяць. А вже у травні назвати дату відкриття стадіону. За словами Президента, якому влаштували оглядини будівництва, варіантів наразі 2 - День незалежності або ж осінь цього року. Віктор Янукович каже, все залежить від встановлення вантового укриття, такий проект здійснюють вперше у світі.

“Якщо не помилилися проектувальники і винахідники, ті, які запропонували такий проект, з Божою допомогою все буде гаразд, якщо помилилися - вони на місці будуть виправляти якісь помилки, і це, можливо, буде в часі”, - сказав Президент України Віктор Янукович.

Скільки коштуватиме НСК "Олімпійський" державному бюджету, чиновники поки достеменно не знають. Нині вартість реконструкції оцінюють у 550 мільйонів доларів. Однак, не виключають - ця цифра зростатиме, мовляв, такі українські реалії.

“Чому у Польщі ціна не зростає - тому що в Польщі спочатку зробили проект, озвучили суму, а потім будують. Ми, як завжди, спочатку почали будувати, тобто “війна план покаже”. Так взагалі будувати не можна - це екстремальна ситуація”, - сказав віце-прем’єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

Зазначимо, що згідно з вимогами УЄФА, на НСК "Олімпійський" вже цьогоріч повинні зіграти як мінімум 2 футбольні матчі.