Разом зі своїм захисником Сергієм Власенком лідерка “Батьківщини” ознайомлювалася з матеріалами справи. Захисник Тимошенко каже, що Генпрокуратура дала на це надто мало часу - лише два тижні. За його ж підрахунками, треба 8

“На думку слідчого, нам треба тиждень для того, щоб ознайомитись з 14 томами справи. Але я розумію, що близько 2 або 2,5 днів нам потрібно буде копіювати 14 томів справи, і я переконаний, що рівно через тиждень розпочнеться істерія щодо того, що Тимошенко зловживає знов своїми правами, бо вона не ознайомилася з 14 томами кримінальної справи - це є повним абсурдом”, - сказав захисник Ю.Тимошенко у суді Сергій Власенко.

Лідерка “Батьківщини” також повідомила, що проситиме Генпрокуратуру відпустити її до Брюсселю - на саміт лідерів європейських країн, який відбудеться 23 червня. Разом з тим екс-прем’єрка побоюється, що Генпрокуратура не піде їй на зустріч.

“Не відпустять тому, що це страх, що світ буде ще більш дієвіше заперечуватиме розвиток авторитаризму в Україні, детально та ретельно аналізувати ситуацію в Україні і перешкоджати недемократичним процесам в Україні”, - сказала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Як відомо, наразі Юлія Тимошенко знаходиться під підпискою про невиїзд.