А в разі потреби, ховаються під навіси. Нині тут понад 6 тисяч голів великої рогатої худоби, з них – 1600 м'ясної породи української білої.

Підкормлюється худоба, але вона кормиться власними кормами, які вирощуються на території даного підприємства. Там кукурудза, вже закладений силос, сінаж, зерно ми теж вирощуємо. Це органічна продукція – можна не сумніватися. Це як у Франції нам показували мармурове м'ясо найвищої якості,
– розповів директор "ВП Полісся" компанії "Укрлендфармінг" Володимир Левківський.

Крім того, на відносно бідних поліських ґрунтах "Укрлендфармініг" успішно вирощує зернові. Точне землеробство дозволяє аграрникам отримувати кукурудзи до 7 тонн з гектара, а пшениці – до 9 тонн. Високих врожаїв досягають завдяки ретельному аналізу ґрунтів, лабораторним розробкам добрив та підбору сортів. Урожай зберігається на сучасному елеваторі. Його максимальне завантаження сягає до півмільйона тонн зернових різних культур одночасно. Елеватор має сполучення як з автомобільним, так і залізничним транспортом.

"У нас стоять сучасні сушарки. У нас 2 сушарки шахтного типу і одна сушарка велика, башенного типу, які дають можливість більш якісно і в більшій кількості висушити зерна. Ми маємо в оснащенні 4 очисні машини", – сказала директор елеватора "Укрлендфармінг" ТОВ "Порттрансбуд" Людмила Тітарчук.

Усього в поліському кластері "Укрлендфармінг" залучено понад 600 працівників і компанія постійно розвивається.