На цьогорічному дійстві відсвяткують одразу кілька річниць: 75 річниця від утворення Полтавської області, 210 років утворення Полтавської губернії та 160 років від дня смерті Миколи Гоголя.

Новинкою ярмарку буде й спеціально організоване містечко майстер-класів "Сорочинська майстерня". Гості свята зможуть навчитися понад 20 ремеслам. Зокрема, виготовляти автентичні ляльки-мотанки, писанки, обереги, народні прикраси. Будуть вчити бажаючих й сучасних ремесл: аквагриму, виготовлення виробів з полімерної глини, фігурок з кульок.

Уже традиційно на фестивалі можна буде придбати продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар і сільгосптехніка та добрива, будівельні матеріали, мед, посуд і багато іншого. Потішать відвідувачів майстри народних промислів, які представлять усі області України.

На сценах ярмарку будуть виступати як народні колективи, так і зіркові виконавці. Кіномани зможуть насолодитися шедеврами українського кінематографу.

За словами організаторів, порівняно з минулим роком кількість заявок на участь зросла.

До слова, нещодавно народні ремесла згадували на Запоріжжі. Сюди з'їхались на фестиваль гончарства 40 майстрів з 10 регіонів України. Під час фестивалю гончарі навчали ремеслу кожного, хто забажає.