Пряма трансляція на
Останні випуски

На Прикарпатті стартувала весняна зміна дитячого табору "Артек-Буковель"

Сумувати дітям не доводиться, їх день розписаний по хвилинах.

Творчі заняття, численні майстер-класи, а також розваги: катання на велосипедах та релакс у басейні під відкритим небом.

"Мені тут подобається все. Наші вожаті дуже класні. Вони завжди нам допомагають, нас підтримують. Тут дуже класно", поділилась артеківка Ангеліна Полюк.

Більше 200 дітлахів приєднались до артеківської родини. Аби взяти участь в урочистій посвяті, їм потрібно було спочатку подолати цілу смугу з перешкодами. Діти емоцій не приховували.

"Тут дуже насичені дні, дуже багато різних емоцій. Все дуже-дуже круто. Постійні поїздки, рух. Ні хвилини на місці. Вожаті постійно позитивні. Це дуже приємно", сказала артеківка Анастасія Швед.

Та найцікавіше попереду, переконує керівництво табору. Вже влітку на артеківців чекає абсолютно нова, насичена фестивалями та розвагами програма.

"Одна з таких цікавинок це перший гумористичний фестиваль, що відбудеться під час першої зміни. На цей захід завітають відомі учасники гумористичного шоу "Ліга сміху", розповіла директор табору "Артек-Буковель" Аліна Салій.

Частина дітей відпочивають тут безкоштовно, завдяки благодійному фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ", який шостий рік поспіль допомагає оздоровлювати дітей з Прикарпаття.

"Артек-Буковель" це не лише відпочинок та оздоровлення для дітей. Це, в першу чергу, формування особистості та можливість дітям розвинути свої таланти та розширити кругозір", зауважив народний депутат України Олександр Шевченко.

На разі в таборі оздоровлюються діти з Галицького та Рогатинського районів, а вже на початку червня "Артек-Буковель" прийматиме школярів з Калуша та Івано-Франківська.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі