Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела.

На нараді присутні глава ДТЕК Максим Тимченко та колишній радник Едуарда Ставицького Сергій Кузяра.

Між тим на своїй сторінці у Facebok головний редактор видання Севгіль Мусаєва-Боровик повідомила, що вранці до неї зателефонував директор однієї з ТЕС, який поскаржився на непрофесійність керівництва та катострофічну нестачу вугілля.

"Я не лякаю, але якщо ми найближчим часом не запустимо газомазутні блоки, то замерзнемо, і Київ в першу чергу. Вугілля на станціях немає, а через некомпетентність керівництва країни за тиждень нам його вже не встигнуть привезти", - наголосила вона.

"Я все розумію, але чому всі мовчать?", - обурюється Мусаєва-Боровик.

За її словами, на складах ТЕС державної "Центренерго" починаючи з липня кількість вугілля скоротилося до зовсім незначних показників: липень - 969 тисяч тонн; серпень - 691 тисяч тонн; вересень - 205 тисяч тонн; жовтень - 98 тисяч тонн; листопад - 58 тисяч тонн.

Як відомо, у НЕК "Укренерго" інофрмували, що змушені працювати в складних умовах, що викликані дефіцитом вугілля, руйнуванням електричних мереж та транспортної інфраструктури внаслідок терористичних дій у Донецькій і Луганській областях, високою аварійністю енергоблоків електростанцій.

У свою чергу 3 грудня міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин провів нараду із основними споживачами електроенергії щодо скорочення використання електрики, де закликав "економити".