Відео за тиждень набрало більше 200 тисяч переглядів.

Читайте також: День вчителя 2018: дата та традиції святкування

На ньому директорка школи танцює під пісню Ірини Федишин. Жінка показує танцювальні рухи, а діти за нею повторюють. І від цього вони в захваті.

Уже два роки поспіль понад півтисячі школярів та сотня педагогів збігаються до коридору та водять хоровод. Головний хореограф – 52-річна директорка Олександра. Жінка зізнається, не відвідала жодного уроку танцю, але цю справу обожнює і рухається так, як відчуває музику.

Для дітей це не зовсім дивина – побачити директорку танцюючою, чи яка грає у волейбол, чи бере участь з ними на різноманітних змаганнях. Це нормально. І я одержую від цього задоволення,
– розповіла директорка школи Олександра Демкура.

Як тільки лунають перші акорди – танець захоплює всіх. А після запальної руханки учні так само жваво повертаються на уроки. Більше того, у сільській школі танцюють не лише на перервах, але й під час навчання. Педагоги наголошують, так школярі швидше засвоюють матеріал.

"Дітям дуже подобається, бо вони люблять пісеньки. На англійській мові ми щодня використовуємо їх. В старших класах рідше, бо там граматики більше йде, але все одно ми танцюємо і на уроках", – сказала вчителька іноземних мов Ірина Галиняк.

Читайте також: Дівчина показала грайливі танці на скейті

20 хвилин танцювальної перерви допомагають дітям згуртуватися, розрядитися і виплеснути усю енергію. Батьки кажуть, такі перерви є справді корисними. Незабаром у сільській школі на перервах планують не лише танцювати, але й співати у караоке. Директорка вже шукає кошти, аби придбати необхідне обладнання.