Пряма трансляція на
Останні випуски

На Тернопільщині відбулось "Свято файних мрій"

"Де файні мрії – там файне свято". В селі Августівка на Тернопільщині відбувся тематичний фестиваль, організований агрохолдингом "МРІЯ".

Численні гості відвідали ярмарок та виставку сільського-господарської техніки, майстер-класи народних умільців та концерти фольклорних колективів. А малеча розважалась у дитячій зоні з батутами та іншими атракціонами.

Фестиваль влаштували з нагоди другої річниці кооперативу з вирощування малини "Файна поляна". Під час свята усі гості мали змогу збирати ягоди на 16 гектарах. Також гості куштували смаколики із малиною. Генеральний директор "МРІЇ" Саймон Чернявський вважає, що за такими об'єднаннями – майбутнє українського села. Тому агрохолдинг вже інвестував у розвиток кооперативного руху три мільйони гривень.

"Ми, всередині "МРІЯ" відкрили вже 10 проектів. У планах відкрити стільки ж. У нас зараз йде конкурс із загальним фондом 4 млн грн для того, щоб визначити кращих проектів з найбільшим великим потенціалом на успіх, ми будемо підтримувати і в організації, і в створенні, і в управлінні, щоб люди, які починають проекти мали всі шанси на успіх", – зазначив генеральний директор агрохолдингу "МРІЯ" Саймон Чернявський.

Організатори "Свята файних мрій" обіцяють зробити фестиваль традиційним і запрошувати на нього гостей з усіх областей України.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі