Червоним килимом разом з Ву пройшлися й виконавці головних ролей у фільмі - Мішель Йео, Джун Ву-Сун, Шон Ю та Пейс Ву. У творчому доробку 64-річного режисера 26 кінострічок. Кар'єра Джона Ву розпочалася у 70-х роках в Гонконзі. На початку 90-х він переїхав до Голлівуду. Серед його найвідоміших фільмів - "Круто зварені", "Важка мішень", "Зламана стріла" та "Місія нездійсненна 2".

“Ще юнаком я мріяв стати кінорежисером, але тоді мені це уявлялося чимось недосяжним. Але неможливе стало можливим. Мої кумири стали моїми друзями - Мартін Скорсезе, Френсіс Копола, Олівер Стоун. Навіть великий Бернардо Бертолуччі. Тому, можу впевнено сказати, що я щаслива людина”, - сказав режисер Джон Ву.

Історичний бойовик "Влада вбивць” демонструвався у позаконкурсній програмі фестивалю. Це спільний проект Джона Ву та Чау-Бін Су. Дівчина з клану кілерів втікає з дому, аби почати нове життя. Вона змінює зовнішність та виходить заміж за коханого чоловіка. Однак, з минулим не так легко попрощатися - одного дня члени клану натрапляють на слід дівчини.