У Херсонській області будуть створені додаткові дільничні виборчі комісії. Також передбачена можливість уточнення виборчих списків вже безпосередньо у день голосування для того, щоб громадяни спеціально не їхали до дільничних комісій перевіряти, чи їх внесли до списків виборців. Громадяни, які не знайдуть свої прізвища у списках виборців, будуть внесені до них у день голосування, – розповів Валерій Пацкан в ефірі телеканалу "Рада".

Про це повідомляє прес-служба партії УДАР.

Нардеп пояснює, що можливість внесення змін у списки виборців саме у день голосування передбачена через статус Криму як тимчасово окупованої території.

Зараз ЦВК моніторить списки виборців, та у найближчий час передасть їх на виборчі дільниці. Всі, хто матимуть бажання взяти участь у голосуванні на виборах президента України, отримають таку можливість, – зауважив представник УДАРу.

Пацкан наголосив, що виборчі дільниці на території Криму не створювалися виходячи з питань безпеки.

"Окупанти не дозволять провести голосування на території Криму. Очевидно, що будуть спроби розгромити дільниці, захопити виборчі бюлетені, документацію та інше. Ми не можемо ставити під загрозу безпеку та життя наших громадян", – підсумував нардеп.

До слова, Центральна виборча комісія уже зареєструвала 200 міжнародних офіційних спостерігачів за президентськими виборами в Україні.