"Середина жовтня - це буде початок виборчого процесу, якщо день голосування - 15-го грудня", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами Магери, для організації та проведення виборів Рада ще має вести зміни до держбюджету про фінансування цих виборів.

"Центральної виборчої комісії, щоб пройшов належним чином цей процес, потрібно, щоб Верховна Рада прийняла ще один закон - про внесення змін до закону про держбюджет на 2013 рік, аби додатково виділити кошти на ці округи", - зазначив він.

Заступник голови ЦВК розповів, що передбачені раніше в держбюджеті кошти на проведення в поточному році проміжних і повторних парламентських виборів Кабінет міністрів направив на інші цілі.

"Ця проблема виникла тому, що з бюджету уряд змушений був перекинути кошти на відшкодування заборгованості перед підприємством "Ситроникс" за відеоспостереження яке було в Україні (на парламентських виборах у жовтні 2012 року)" , - пояснив він.

"Тому немає ні єдиної копійки на проведення цих повторних виборів", - констатував він.

Нагадаємо, нардепи призначили вибори у 5 одномандатних проблемних округах на 15 грудня. Ним пропонується провести вибори у проблемних округах №94, №132, №194, № 197 і №223.