Щоб втілити задум, педагог вигадав легенду, мовляв, свого часу злочинці, яких переслідувала міліція, кинули в криницю мішок з грошима. За додаткову винагороду хлопець мав спуститися і дістати скарб. Приїхавши на місце, 25-річний вчитель разом із своїм другом спустили парубка на 15-метрову глибину, а потім забрали мотузку.

На благання хлопця історик не зважав. Наляканий випускник почав вибиратися сам, майже доліз доверху як вчитель дістав пневматичну зброю і почав погрожувати. Лише вдосталь насолодившись помстою, він врешті кинув підлітку мотузку.

“Зброя була у цій руці, а ліхтарик отак. Зброя може не така, може трошки довша. Мама боялася, і я боявся за сім’ю. І на передодні тієї суботи , під’їжав мотоцикл і стояв довго біля будинку, потім як мама з братом вийшли, він різко поїхав від будинку без світла”, - каже потерпілий учень Обухівської загальноосвітньої школи.

Про свою страшну пригоду підліток розповів матері, та побоюючись, що вчитель виконає обіцянку розправитися, в міліцію з заявою родина звернулась лише після повернення з-за кордону батька.

“На сьогоднішній день відносно вчителя, який скоїв даний злочин порушено кримінально справу за частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України”, - каже в.о. начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВСУ у Вінницькій обл. Пороховий Ігор.

Що стало причиною такої агресії над учнем, вчитель пояснити не може.

“Дурний, дурний, звичайно я був. Я не хотів йому ні фізичної, ні моральної шкоди причинити. Хотів, щоб він просто вибачився і все”, - каже затриманий вчитель Обухівської загальноосвітньої школи.

Наразі вчителя Обухівської загальноосвітньої школи арештували. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.