У рамках спільної спеціальної операції "Кордон-2017" прикордонники відділу "Ділове" Мукачівського загону спільно з співробітниками поліції поблизу українсько-румунського кордону зупинили автомобіль марки "Хонда" під керуванням 26-річного громадянина України. Про це повідомляють на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

В автомобілі українець перевозив 10 ящиків тютюнових виробів марки "Марбле", які згодом, очевидно, чоловік планував незаконно перемістити через кордон.

Читайте також: Здорожчання цигарок: яких висот сягне ціна на сигарети наступного року.

Як з'ясувалось, це не поодиночний випадок на цій ділянці кордону.

"Активна діяльність контрабандистів призводить до того, що в злочинний бізнес втягуються навіть неповнолітні громадяни. Так, сьогодні вночі, лише за кілька годин після попереднього випадку затримання евентуальної контрабанди, прикордонний наряд відділу "Ділове" Мукачівського загону під час патрулювання на березі річки Тиса затримав 16-річного громадянина України у гідрокостюмі. Неподалік від місця затримання прикордонники виявили 4 пакунки з 1000 пачок сигарет "Марбле" та 900 пачками сигарет "Кент"", – розповідають у ДПСУ.

Виявлені тютюнові вироби передадуть представникам Державної фіскальної служби.