Таке рішення оголосили аж в п’ятницю по обіді. Новина обурила школярів і їхніх батьків. Діти самостійно заснували сторінку спротиву у соціальній мережі "ВКонтакті".

Як зазначає видання "Закарпаття онлайн", школярі на навчання не збираються йти. Вони закликають своїх товаришів вийти завтра о 9:00 на площу Поштову, що перед будівлею Ужгородської міської ради.

Підтримують своїх дітей і батьки. Збираються на мітинг і в інших містах області. Мітингу не буде у Мукачеві, бо там канікули не відміняли.

Ужгородці погрожують донести інформацію до Президента України Віктора Януковича під час його візиту на Закарпаття 30 жовтня.

"Як зрозуміти владу, яка забирає у дітей канікули, особисто я не знаю. Тим не менше, на Закарпатті дійшли і до такого маразму. Офіційно, особистим розпорядженням голови ОДА завтра діти мають повернутися за шкільні парти по тій причині, що погода на Закарпатті надто хороша, щоб відпочивати. Бо якщо на вулиці тепло - значить канікули можна перенести на зиму і зекономити на дітях за комунальні послуги", - написав нардеп Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook.

"Те, як сьогоднішня влада "економить" знаємо ми всі. Але коли економлять на майбутньому нації і здоров'ї дітей, інакше як елементарною дурістю це назвати не можна", - додав він.