Пряма трансляція на
Останні випуски

НААН України продала будинок Президії "Сбербанку Росії", – Forbes Росія

- Читать новость на русском
Сбербанк Росії
Сбербанк Росії / krogerc.info

У російських ЗМІ з'явилася інформація про продаж головної будівлі НААН України "Сбербанку Росії". Переговори зайшли в завершальну стадію.

Про це повідомляє російський журнал Forbes з посиланням на інформаційне агентство ТАСС, пише Gazeta.ua.

Мова йде про триповерховий особняк на Омеляновича-Павленка, 9, де тепер буде розташовуватися головний офіс "дочки" "Сбербанку Росії". Сторону НААН України представляє її президент Ярослав Гадзало, сторона "Сбербанку" представлена утікачем-регіоналом Валерієм Хорошковським, екс-главою СБУ при Януковичі. З 2013 року Хорошковський є резидентом Монако.

Нагадаємо, що на даний момент Валерій Хорошковський є претендентом на 100% акцій дочірнього підприємства "Сбербанку Росії" в Україні. Переговори про продаж банку почалися влітку 2017 року, коли НБУ відмовили у продажі "Сбербанку Росії" Саїду Гуцерієву і Григорію Гусельникову.

За словами анонімних джерел з НБУ, покупка банку відбудеться не пізніше І кварталу 2018 року. Формальна ж передача будівлі Президії НААН України фірмам, афільованим з Хорошковським, відбудеться вже до кінця грудня 2017 року. Орієнтовна ціна будівлі знаходиться на рівні $35 млн.

Останнім часом в українських ЗМІ набула поширення інформація про те, що Ярослав Гадзало побудував корупційну схему по тіньовому обороту землі в НААН України, яка приносить йому $120 млн щорічно.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі