"Відеоспостереження закон не забороняє. Щоб проводити постійне відеоспостереження, необхідно, щоб в камерах було достатньо світла. У нас в колонії понад 80 камер. Ми відповідаємо за безпеку всіх засуджених", — сказав Первушкін, відповідаючи на питання, чи дійсно протягом 24 годин на добу за Тимошенко ведеться відеоспостереження, і в камері горить світло.

Він також зазначив, що Тимошенко отримує всю необхідну медичну допомогу згідно з рекомендаціями медичної комісії, яка оглядала екс-прем’єра в Києві 28 грудня.

"Її оглянув начальник нашої медичної частини, але Юлія Володимирівна заявила, що 28 числа був консиліум лікарів, який її обстежував, і є приписи, які ми зараз виконуємо. Вона також заявила, що якщо їй знадобиться інша медична допомога, вона повідомить нам в письмовому вигляді", — сказав начальник колонії.

Крім того, він повідомив, що Тимошенко перебуває в камері з однією жінкою, також засудженою за економічні злочини. Залучатися до роботи в колонії екс-прем’єр не буде, оскільки її нинішній статус — слідчо заарештована.

Відповідаючи на питання про те, як Тимошенко зустріла Новий рік, Первушкін сказав, що у неї була можливість дивитися телевізор до 2:00. Крім того, 31 грудня їй вручили передачу, в якій було понад 100 найменувань.

Начальник колонії додав, що для побачення з матір’ю її доньці Євгенії Тимошенко необхідно отримати дозвіл слідчого органу.

Раніше захисник Тимошенко, нардеп від "БЮТ-Батьківщина" Сергій Власенко заявив, що за екс-прем’єром постійно ведеться відеоспостереження і горить світло у камері.