Картина, знята режисером Асгаром Фархаді, також отримала призи за акторські роботи - кращу жіночу і чоловічу роль. У фільмі мова йде про шлюб, який розпадається, розглядається також конфлікт між строгими релігійними нормами і змінами цінностей освіченої міської еліти в Ірані.

Церемонію нагородження відвідала чимала кількість зірок. Зокрема чарівна німецька акторка Дайана Крюгер та голова журі Ізабелла Росселлі, яка зазначила - обрирати переможця з 16-ти номінантів не так вже й легко.

"Це було насправді важко. У нас були довгі дискусії і було дуже цікаво вислуховувати різні думки. Вони відрізняються зазвичай від того,що говорять критики, бо тут зібралися кінорежисери, які аналізують фільми у свій спосіб. Через неймовірну кількість талантів визначитись було ще важче", каже голова журі Ізабелла Росселлі.

"Гран-прі" фестивалю дісталося стрічці "Туринский кінь" угорського режисера Бела Тарра. А "Срібного ведмедя", якого вручають найкращому режисеру отримав німець Ульріх Келер за фільм "Сонна хвороба".
Тоді як нагороду за кращий сценарій завоювала картина "Пробачення крові" Джошуа Марстона. Для однієї із зірок фільм став акторським дебютом, тож Сінді Лакей не приховувала радісних емоцій бути запрошеною на церемонію закриття легендарного кінофестивалю.

"Неймовірно. Так я дуже щаслива і захоплена усім. Це неможливо описати словами. Це дуже особлива для мене подія. Це прекрасно", - каже акторка Сінді Лакей.

Фільм російського режисера Олександра Міндадзе "В суботу" залишився нажаль без нагород. Картина, нагадаємо, відзнята в Україні і розповідає про очевидців Чорнобильської катастрофи. У 61 Берлінале взяли участь близько 400 стрічок із 58 країн.