Екс-голова СБУ точно знає, що представники "політичної верхівки" України відмивають вкрадені з бюджету гроші через офшорні компанії. Він посилається на матеріали британських журналістів.

Наливайченко каже, що сотні тисяч доларів із країни вивела група компаній "Укрпромінвест", що начебто пов`язана з Ігорем Кононенком — першим заступником фракції Блоку Петра Порошенка. Фінанси відправили на Віргінські острови, а далі до латвійських та австрійських банків.

Використання офшорних рахунків і компаній під час дії депутського мандату в липні-травні цього року, використання олігархічної групи її серверів для проводки всіх викрадених грошей. На цьому і живе політична корупція із конкретними прізвищами в Україні,
— заявив Наливайченко.

Сам Кононенко теж був на засіданні. Він каже, що не займається фінансовими махінаціями. А заяви Наливайченка назвав передвиборчим піаром.

Комітет звернувся до Генеральної Прокуратури та Держфінмоніторингу з вимогою розповісти, чи є кримінальне провадження. Депутати також попросили посольства США, Австрії і Латвії допомогти у розслідуванні.

Читайте також: Корупція у Саакашвілі під носом