Шевченківський райсуд Києва засудив 62-річного адвоката, який намагався взяти в заручники жінку, яку вважав дружиною секретаря РНБО Олександра Турчинова, до 8,5 років позбавлення волі, пише "Радіо Свобода".

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, суд визнав адвоката винним у "захопленні та триманні як заручника близького родича представника влади з метою спонукання службової особи до вчинення певних дій".

25 травня 2016 року адвокат зайшов у приміщення київського університету та з ножем накинувся на одну із співробітниць закладу, яку помилково сприйняв за дружину голови РНБО. Його зупинив співробітника Управління державної охорони України. Чоловіка затримали на місці події.

Читайте також: Російська армія може вторгнутися в Україну лише за декілька годин, – Турчинов

За даними МВС, напад на дружину Турчинова мав намір вчинити донецький адвокат Володимир Оленцевич, який позивався до екс-президента України Віктора Ющенка з приводу указів про Героїв України Степана Бандеру і Романа Шухевича, намагався оскаржити в суді помилування Юрія Луценка, а також позивався через "незаконне відсторонення Віктора Януковича від влади".