Про це написав депутат фракції "Слуга Народу" Олексій Мовчан, коментуючи пост в Facebook директора з трансформаційних процесів групи "Нафтогаз" Отто Ватерландера з повідомленням про зміни в закупівельній політиці НАК.

Україна робила реформу державних закупівель відповідно до рекомендацій OECD. Система Prozorro визнана однією з кращих систем у світі для проведення закупівель. А ще Україна робила реформу корпоративного управління згідно з принципами того ж OECD. Якщо "Нафтогаз" не хоче використовувати Prozorro для закупівель, то може йому і Наглядова рада такий дорогий не потрібен? Якщо ви декларуєте прозорість і використання кращих практик управління, то шлях в обхід системи Prozorro – хибний шлях,
– заявив Олексій Мовчан.

Раніше ЗМІ писали про те, що директор з трансформаційних процесів групи "Нафтогаз" Отто Ватерландера ініціював відмову НАК "Нафтогаз України" від закупівель через систему Prozorro.

Також раніше стало відомо, що попри збитки в розмірі майже 700 млн доларів у 2020 році, топ-менеджмент "Нафтогазу" отримав 30 млн доларів бонусів за свою роботу торік.