Як повідомило джерело в БПП, народний депутат Сергій Тригубенко вже на цьому сесійному тижні може подати заяву про вихід з коаліції, пише "Апостроф".

"Він попередив про це в п'ятницю", – сказав співрозмовник видання. За його словами, таким чином Тригубенко відреагував на втрату контролю над Державною продовольчою зерновою корпорацією, якій в п'ятницю представили нового керівника з орбіти лідера УДАРу Віталія Кличка.

Була емоційна розмова, він говорив, що посунули його людину і він вважає себе вільним від зобов'язань перед партією,
– розповіло джерело.

При цьому він охарактеризував ситуацію "як вкрай несвоєчасну" з огляду на майбутні укрупнення гравців в парламенті і висловив надію, що конфлікт вдасться залагодити.

У Сергія Тригубенка залишається "Артемсіль" тому він швидше за все утримається від різких рухів і заяв,
– припустив співрозмовник видання.

Зв'язатися з Сергієм Тригубенком не вдалося.

Минулого тижня Кабінет Міністрів призначив головою Державної продовольчо зернової корпорації України (ДПЗКУ) Дмитра Гавриша. Раніше він очолюючи компанію "Мостобуд" Володимира Продівуса – екс-народного депутата від Партії Регіонів, президента Федерації боксу України. Раніше ДПЗКУ очолював в статусі в.о. Віталій Шулежко, який відстоював інтереси Сергія Тригубенка, ще з часів, коли той був заступником міністра агрополітики від Партії Регіонів Миколи Присяжнюка.

ДПЗКУ – найбільший оператор на аграрному ринку України. Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України, портові термінали здатні забезпечити перевалку до 10% всього зернового експорту. Корпорація входить в топ-10, а по деяких культурах у топ-5 експортерів агропродукції з України.