З надією вивезти додому бодай нічию приїхали у Іспанію і футболісти “Ліверпуля”. Та вже на 9-й хвилині першого півфінального протистояння Ліги Європи Дієго Форлан зумів відкрити рахунок. Нагод повернути паритет у мерсисайдців було небагато, тож ближче до фінального свистка червоні змирилися із тим, що поразка 0:1 на виїзді далеко не найгірший результат. Своїми кількома нагодами подвоїти перевагу господарі не скористалися, тож м’яч Форлана в дебюті гри став останнім. Відтак “Атлетіко” продовжило традицію, за якою жодна британська команда ще не перемагала на Вісенте Кальдерон

Кіке Санчес Флорес (головний тренер "Атлетіко”): “Результат 1:0 - хороший, але не потрібно забувати, що у Ліверпулі доведеться зіграти на найвищому рівні. Вдома “червоні” подвоять свої зусилля та інтенсивність. Буде не нормально для “Ліверпуля”, якщо він почне здавати, тому матч очікується зовсім інший ніж у Мадриді.”Ліверпуль” ніколи не здається”.

Рафаель Бенітес (головний тренер "Ліверпуля"): “Нелегкий матч проти хорошої команди. Ми мали кілька моментів аби забити гол, “Атлетіко” ж міг і подвоїти рахунок. Ставив ставку на більшу кількість атак, але на жаль без Торреса - це складно зробити. Я розчарований, але в футболі ви вже не можете нічого змінити після гри, тому потрібно проаналізувати усе і спробувати довести свій клас у наступній грі”.

Продовжується несподіваний похід за трофеєм “Фулхема”. Цього разу британцям вдалося вистояти на полі німецького “Гамбурга”, де нагадаємо і відбуватиметься фінал Ліги Європи. Підопічні Роя Ходжсона жодного разу не спромоглися поцілити бодай в рамку воріт “динозаврів”, але і 5 ударів господарів мети не досягли. Матчі-відповіді відбудуться рівно через тиждень.

Бруно Лаббадія (головний тренер "Гамбурга"): “Як і очікувалось, гра вийшла важкою. І як і думали, вони гратимуть від оборони, але все одно здивований, що “Фулхем” стільки часу сидів у захисті. Наша проблема в тому, що ми не могли пронизати оборону гострими прострілами та пасами. Ми намагались грати через фланги, що у нас виходило, але не було гостроти. Через центр пройти ж було складно”.

Рой Ходжсон (головний тренер "Фулхема"): “Думати про те, що справа уже зроблена гірше ніж небезпечно. Це абсолютно нерозумно. Це як перший тайм матчу і є ще одна половина, але вона триває 90 хвилин. Перший тайм закінчився із рахунком 0:0. Не думаю, що багато людей після першого тайму покидають стадіон пити чай, думаючи, що вже перемогли”.