Станом на червень 2022 року проукраїнська позиція Parimatch залишається незмінною: операційна діяльність у Росії зупинена, використання бренду заборонено, до жодних російських компаній або осіб Parimatch не має ніякого відношення.

Читайте також Бренд Parimatch йде з Білорусі та передає бізнес локальній команді

На білоруського ринку заборонено використовувати бренд Parimatch, а керування компанією передано локальній команді. Parimatch продовжує підтримувати країну для досягнення спільної мети – перемоги України.

Parimatch – бренд, народжений в Україні і для розваг українців, це перша компанія, що отримала ліцензію на беттінг в Україні. Зараз кожен в Parimatch робить усе можливе, щоб наблизити Україну до перемоги. З перших днів повномасштабної війни Росії проти України Parimatch допомагає військовим у ЗСУ і українським переміщеним особам.

Понад 100 млн гривень на допомогу армії і народу України – наша позиція максимально проукраїнська і жодних компромісів,
– заявляє Максим Ляшко, СЕО Parimatch Tech.

За словами топменеджера, фінансову допомогу спрямували на придбання захисної амуніції, автівок для ЗСУ, тактичної медицини, сезонного одягу та взуття для наших захисників. Не оминули увагою і внутрішньо переміщених осіб та дітей: їхньою долею постійно опікується міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation.

В часи, коли добробут країни вимагав чіткої позиції та безкомпромісних рішень, бренд Parimatch одним з першим засудив військове вторгнення та змінив географію присутності.

Відкликання франшизи з Росії

В перші дні військової агресії Рада директорів холдингу Parimatch Tech анонсувала безкомпромісне рішення про відкликання франшизи на використання бренду Parimatch в Росії. Вже за декілька тижнів країна-агресор була повністю ізольована як на юридичному рівні, так і технологічному, було відключено платформу і відкликано бренд.

Рішення про вихід бренду з Росії компанія дотримується досі, воно є остаточним та не підлягає перегляду. Ніякого ребрендингу чи рестайлінгу не відбулось: навіть поодинока згадка чи використання бренду в Росії є порушенням інтелектуальних прав.

Вихід з Білорусі

Бренд Parimatch остаточно залишає білоруський ринок, а білоруська компанія виходить зі складу міжнародного холдинга. Аби завершити процес розірвання відносин та виходу з ринку з дотриманням всіх законів і регуляторних норм, сторони погодили перехідний період, протягом якого сервіси залишаються доступними, але бренд вже заборонено використовувати в Білорусі. Тепер відповідальність за операційну діяльність та фінанси несе вже новий власник. Так само він має опікуватися й командою, яку бренд вимушений залишити у країні. Холдинг в свою чергу більше не отримуватиме прибуток від оперуючої у Білорусі компанії ні сьогодні, ні в майбутньому.