Благодійний проєкт спрямований на допомогу дитячим будинкам України та родинам з малюками віком від 6 місяців до 1,5 року, які опинилися в скруті через війну, інформує 24 Канал. Загалом діткам безкоштовно передали вже 27 000 баночок дитячого харчування "КОКО" з якісної курочки. Більше про важливу благодійну ініціативу ТМ "Наша Ряба" – у матеріалі.

Читайте також Український бренд яловичини Skott Smeat презентували на найвпливовішій виставці світу

Бренд "Наша Ряба" дбає про найменших українців

Саме діти є однією з найвразливіших категорій, а тим паче під час повномасштабної війни. Виняткової турботи потребують малюки до 1,5 року, адже основою їхнього хорошого самопочуття є здорове та збалансоване харчування, особливо під час і після складного зимового періоду.

Якісне дитяче харчування КОКО від бренду
Якісне харчування – основа гарного самопочуття малюків / Фото "Наша Ряба"

Бренд "Наша Ряба" спільно з Благодійним Фондом "МХП-Громаді" забезпечив малюків, які позбавлені батьківського піклування, а також діток із родин, які опинилися в скруті через війну, їжею на складний зимовий період. Завдяки цій ініціативі маленькі українці мали доступ до корисної та якісної їжі.

Під час повномасштабного вторгнення ми підтримували українців, зокрема маленьких, численними благодійними проєктами. Одним з таких проєктів стало забезпечення малюків з дитячих будинків та лікарень дитячим харчуванням з курочки на період складної зими. Таку допомогу отримали Черкаська дитяча лікарня, Сумський та Запорізький дитячі будинки, Тернопільський центр реабілітації і ще більше 120 сімей, які потребували підтримки. Ми впевнені, що великі бренди мають підтримувати українців в скрутні часи,
– Наталія Коршун, керівниця центру розвитку брендів МХП, компанії-засновниці бренду "Наша Ряба".

Благодійна акція від ТМ
Дитяче харчування на декілька місяців отримали понад 200 малюків у 7 областях України / Фото "Наша Ряба"

Цією благодійною акцією ми демонструємо родинам, які опинилися в складних обставинах, та дитячим будинкам, що вони не самі навіть під час війни в нашій країні. Це той проєкт, який своїм наповненням доводить нашу турботу і піклування про найменших, про повноцінне харчування малечі та формування у родинах уявлення про здорові звички й корисні продукти на столі,
– наголосила директорка фонду "МХП-Громаді" Тетяна Волочай.

Дітки з переміщених родин та дитбудинків отримали 27 000 баночок дитячого харчування "КОКО" з якісної курочки / Фото "Наша Ряба"

Зокрема, за словами представників МХП, дитяче харчування з якісної курочки "Наша Ряба" отримали:

  • Сумський обласний спеціалізований будинок дитини;
  • Черкаська обласна дитяча лікарня;
  • Запорізький спеціалізований будинок дитини "Сонечко";
  • Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини.

Тож завдяки турботі бренду "Наша Ряба" малюки вже мають запас високоякісного дитячого харчування на кожен день.

Більше про благодійну акцію компанії МХП – дивіться у відео:

Дитяче харчування "КОКО" – те, що треба малюкам

"КОКО" – це дитяче харчування, створене спеціально для немовлят віком від 6 місяців. Дитяче пюре відповідає вимогам педіатрів, які радять починати знайомство малюків з "дорослою" їжею із курятини.

Саме тому продукт "КОКО" створений з якісної курочки ТМ "Наша Ряба" й не містить солі, барвників, консервантів та ароматизаторів. Адже "чистота" дитячого харчування вкрай необхідна для здоров'я дітлахів, особливо у ранньому віці.


"КОКО" – це високоякісне дитяче харчування спеціально для немовлят віком від 6 місяців / Фото "Наша Ряба"

Важливо також, що пюре та супи бренду виготовляються в Європі та відповідають усім міжнародним стандартам якості.

Фахівці ТМ "Наша Ряба" подбали й про те, аби дитяче харчування було збалансованим. В усі пюре додають ріпакову олію, яка є цінним джерелом омега-3 жирних кислот. Вони вкрай важливі для нормального росту та розвитку малечі.

ТМ
У лінійці дитячого харчування "КОКО" – варіанти частування для малюка на будь-який смак / Фото "Наша Ряба"

У лінійці дитячого харчування "КОКО" можна знайти різноманітні варіанти, щоб смачно нагодувати малюка:

  • М'ясне пюре "Ніжна курочка";
  • М'ясо-овочеве пюре "Суп-пюре з курочкою та овочами";
  • М'ясо-овочеве пюре "Суп-пюре з курочкою та гарбузом".

Дитяче харчування КОКО від ТМ
Дитяче харчування з якісної курочки "Наша Ряба" має увесь комплекс поживних речовин та вітамінів для малюка / Фото "Наша Ряба"

Варто зазначити, що гарбуз у супі-пюре, крім відомих вітамінів В, С і Е, має ще й рідкісні вітаміни – К і Т. Саме вони налагоджують нормальний обмін речовин та виведення з дитячого організму шкідливих токсинів. А у супі-пюре з курочкою та овочами додають пастернак, який підвищує імунітет та знімає спазми в кишківнику.