Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Генеральний секретар НАТО представив Клімкіну прийнятий союзниками список подальших практичних кроків, спрямованих на посилення обороноздатності нашої держави та розвиток її збройних сил та сектору безпеки", — йдеться у повідомленні.

Сторони також обговорили графік взаємодії на високому та найвищому рівні на ближчу перспективу.

Глава МЗС України подякував генсеку НАТО "за активну, відверту і послідовну підтримку Альянсом України, в першу чергу, у важкі часи агресії з боку РФ, і засвідчив готовність української сторони до подальшої активної взаємодії з метою протидії традиційним та новим викликам безпеки на євроатлантичному просторі і поза його межами".

"Було підтверджено спільне розуміння того, що недавні агресивні дії РФ стосовно України є викликом безпеки не тільки нашої держави, але і всього євроатлантичного співтовариства", — зазначили у повідомленні.

Союзники засвідчили повну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, привітали демократичний характер президентських виборів і висловили сподівання, що обрання Президента стане потужним стабілізуючим фактором державного розвитку.

Вони також наголосили на рішучості і надалі надавати Україні сприяння в подоланні викликів, з якими стикається наша держава у внутрішньому розвитку та в питаннях забезпечення своєї безпеки, суверенітету та територіальної цілісності.

До слова, Росія зобов’язана контролювати свою частку кордону, про це в Люксембурзі заявив глава українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін.