24 канал повідомляв, що 16 жовтня в районі села Уланів (між населеними пунктами Бердичів і Хмільник) під час виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27.

Читайте також: Падіння Су-27 на Вінничині: останні новини


Місце катастрофи Су-27

У результаті загинули два пілоти авіасудна. За інформацією ЗМІ, вони були представниками Повітряних сил ЗСУ і Нацгвардії США.

Спершу у Генштабі ЗСУ підтвердили цю інформацію, щоправда за деякий час вона зникла з офіційних ресурсів відомства.


У Генштабі ЗСУ спершу сповістили, що один із загиблих пілотів був американцем


Згодом ця інформація з офіційних ресурсів відомтсва зникла

Також з посиланням на Генштаб така ж інформація спершу з’явилася у повідомленнях Військової прокуратури Центрального регіону, а потім так само зникла.

Читайте також: Падіння літака Су-27: очевидці зняли на фото момент після аварії

Як розповів виконувач обов’ язків начальника прес-центру повітряних сил ЗСУ Дмитро Струтинський у коментарі "Громадському", підтвердити, що у літаку перебував громадянин США вони наразі не можуть.

Поки що ми не підтверджуємо інформацію щодо громадянина США, швидше за все це були два українці. Ми зараз чекаємо на інформацію від експертної групи, вони мають нам сказати, що стало причиною падіння літака. Він просто зник з радарів, і ми втратили з ним зв’язок,
– зауважив він.

За його словами, зв'язок з літаком військові втратили, коли він піднявся у повітря, а потім з'ясувалося, що сталася аварія.

До слова, очевидці вважають, що пілоти Су-27 намагались відвести його, аби уникнути ще більшої кількості жертв.