Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що наказ про проведення операції підписав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Перший заступник глави Нацполіціі В'ячеслав Аброськін на робочій нараді з оперативними підрозділами зазначив, що метою загальнодержавних профілактичних заходів є виявлення іноземців, які своїми діями впливають на криміногенну ситуацію в країні.

Читайте також: Поліція Києва показала, як видворяла грузинського злодія у законі

Аброськін зазначив, що оцінка результатів роботи кожного регіону проводитиметься виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну задля організації протиправної діяльності. Тому зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередньої участі в реалізації самого злочину.

"Це лідери злочинних груп, "злодії в законі". Така категорія громадян має бути під нашим пильним контролем. Необхідно відслідковувати їх діяльність з моменту прибуття на територію країни. Оперативні підрозділи повинні мати інформацію ще на етапі підготовки до вчинення злочину і оперативно затримувати зловмисників", – наголосив Аброськін.

Він додав, що такі заходи сприятимуть зменшенню негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні і державі в цілому.