Там президент взяв участь у заходах з нагоди Дня Сил спеціальних операцій. Починаючи з 2016 року, його в Україні відзначають 29 липня.

До теми Що таке національний спротив, який хоче законодавчо визначити Зеленський

Потужний сигнал для всього світу

Зеленський підкреслив, що відповідні закони безпосередній стосунок до Сил спеціальних операцій. Адже створюють важелі для розбудови руху опору та дозволять поповнити лави сил новими фахівцями. "Я з радістю підписую ці 2 важливі для нас, для України, для нашої героїчної армії закони саме тут, саме в цей важливий, ваш професійний день", – пояснив глава держави.

Створення системи національного спротиву в Україні є потужним сигналом усім, що наша країна оборонятиметься, не допустить подій 2014 року,
– зазначив президент.

Й додав, що це також вказуватиме на те, що захист України – це всенародна справа. Він сподівається, що реалізація положень цих документів стане надзвичайно важливим етапом розвитку ССО.

Що президент каже закон про національний спротив

Зеленський наголосив, що цей закон передбачає комплекс важливих заходів, спрямованих на розвиток територіальної оборони та руху опору й впровадження системи підготовки населення до національного спротиву. А також створює можливість у разі потреби згуртувати усіх українців навколо пріоритетних ідей та залучити до захисту батьківщину.

Зеленський на Житомирщині: дивіться відео Офісу Президента