Столиця королівства – Бангкок, його ще називають містом ангелів. Розташований мегаполіс на ріці королів – Чаопхрая. Своїх гостей східне місто вражає історико-архітектурними пам'ятками. Чільне місце серед них займає Королівський Палац.

У Бангкоку більше храмів, аніж церков в Римі. Головний з них – Ват Пракео, більш відомий як Храм Смарагдового Будди. Скульптура Смарагдового Будди, для зберігання якої звели цей храм, вважається однією з найбільших святинь Таїланду. До речі, всупереч назві вирізана ця невелика скульптура з цілісного шматка нефриту.

Ще одним символом Бангкока є клонг, що у перекладі означає канал. У XIX столітті столицю Таїланду називали "Східною Венецією" – настільки розгалужена система каналів тоді тут існувала.

Окремо поговоримо про тайську кухню. Місцеві страви – дуже гострі. Втім, для туристів можуть приготувати полегшений варіант. Однак, це вже а-ля тайська кухня, щось на зразок безалкогольної горілки.

Якщо вирішите побачити екзотику Таїланду на власні очі, швидко та вигідно організувати поїздку допоможе карта Віза. Забронювавши зараз готель з допомогою Візи, ви отримаєте приємну знижку. Акція до слова діє до кінця січня 2015 року.

А ще картка – незамінний помічник під час шопінгу. Особливо у цю святкову пору. Завітайте в Бангкоці у торговий квартал Рачапрасонг, зробіть з візою покупок на 5000 тайських батів, що приблизно півтори сотні доларів та отримуйте новорічний подарунок.