— Я думаю, що Верховна Рада цього скликання є унікальним явищем, тому що я, як голова комітету, так само, як і ви, не знаю, чого завтра очікувати. Чи приймуть відставку, чи проголосують за запропоновані законопроекти.

— З формальної точки зору, кадрові призначення розглядаються в четвер, але для того, щоб підстрахуватися, краще з певними фракціями погодити ті питання, в яких вони більш зацікавлені.

Наприклад, для Президента надзвичайно важливим є отримати голову Служби Безпеки України. Василю Грицаку президент однозначно довіряє, і тому в мене є впевненість що завтра на голосуванні ця кандидатура отримає 226 необхідних голосів.

— Стосовно звільнень. Я думаю, що по відношенню до Квіташвілі є 70% вірогідність того, що його звільнять, ну а стосовно міністра екології – я впевнений, що відставка відбудеться.

— Наразі немає остаточної версії по тому, кого можуть призначити замість Ігоря Шевченка, називаються різні прізвища. Я думаю, що вірогідність нового призначення завтра набагато менша, аніж звільнення.

Мій висновок такий: як руйнується міф про те, що здібний менеджер комерційної компанії може стати успішним міністром.

Про переформатування уряду, про яке анонсував президент, ще рано казати, і я думаю, що це відбудеться тільки після виборів 25 жовтня, і це буде справедливо.

Більше — дивіться в інтерв'ю.