Нам вдалось завантажити 192 тіла жертв та 8 фрагментів тіл до спеціального потягу. На сьогодні ведеться діалог, щоб цей потяг хоча б відпустили, — заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Вчора я зустрівся з міністром торгівлі Росії. Я чітко висловив свої побоювання і невдоволення. Ракета, яка збила літак, була запущена проросійськими сепаратистами з території, яку контролюють бойовики, за якими стоїть Росія, і найбільш ймовірно ракетою, яку надала Росія. РФ не може “вмити руки”. Росія на словах може займати правильну позицію, але побоююсь, що Москва втручатиметься в розслідування аварії, — наголосив прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт.

За наявною інформацією, у полоні терористів залишається 396 осіб, доля яких поки що не відома. Серед заручників: 3 журналісти, 6 політичних діячів, адвокат, суддя та 321 мирний мешканець, — заявив Андрій Лисенко речник РНБО.

Наш маршрут включає Польщу, Австрію, Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину. В усіх містах, які ми відвідаємо, ми проводитимемо масові акції, для того, щоб відкрити очі керівництву європейських країн. Переконаний, що ці повідомлення будуть почуті, — розповів учасник автопробігу Кирило Марленський.