Головне, мати планшет чи смартфон, без якого ми і так нікуди, і доступ до високошвидкісного інтернету. Усе, що цікавить в конкретний момент, можна миттєво знайти в Google чи Wikipedia.

Більше того, завдяки сучасним мобільним технологіям можна підвищити кваліфікацію і навіть отримати додаткову освіту в провідних закладах світу. Чимало університетів пропонують онлайн-курси, на яких можна вчитися у вільний від основного виду діяльності час. Вдома сидячи за комп'ютером або ж в будь-якому іншому зручному місці за допомогою мобільного додатку. Якщо навчання було успішним, видають відповідний сертифікат.

Приміром, Стендфордський університет пропонує власникам iPhone та iPad безкоштовні курси з програмування, баз даних та розробки штучного інтелекту.

Необхідні PDF-файли та відео-лекції можна знайти на навчальному ресурсі iTunes U, або ж завантаживши спеціальний додаток.

До слова, програмка iTunes U надає доступ не лише до лекцій різних університетів, а й дозволяє створювати власні курси, запрошувати на них друзів та поширювати в інтернеті.

Читайте також: Лайфхак для туриста: незамінні мобільні додатки під час подорожі

Надзвичайно популярним є освітній ресурс Coursera. Він пропонує своїм користувачам, яких вже більше 10 мільйонів, велику кількість безкоштовних онлайн-курсів від світових університетів. Наразі можна обирати лекції з наступних дисциплін: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Курси ведуть, головним чином, на англійській, із субтруванням на інших мовах. Для деяких відео доступний і український переклад.

Втім, отримати корисні знання можна не лише на онлайн-курсах. Сьогодні також популярні навчально-пізнавальні інтернет-проекти, на яких зібрані матеріали з найрізноманітніших дисциплін, зокрема бізнесу.

Один з таких проектів – Kyivstar Businеss Hub. Тут можна знайти останні новини ринків, експертні аналізи трендів, опис ключових подій. Також користувачам доступний огляд бізнес-літератури, практичні поради і рекомендації від успішних підприємців.

Проект Kyivstar Business Hub для тих, хто тільки думає про створення власного бізнесу, а також для тих, хто хоче отримати нові знання або поділитися своїм досвідом. Ми регулярно проводимо зустрічі з експертами, представниками бізнесу з різних країн,
— розповідає куратор проекту Kyivstar Business Hub Ігор Шевченко.

Усі статті, ідеї та огляди доступні на сайті, адаптованому до мобільних пристроїв, і Facebook-сторінці проекту. Крім того, на офіційному YouTube-каналі компанії можна знайти відео із зустрічей.