Найшвидші планшети

Який планшет є найшвидшим на сьогодні? Британський портал Which зробив порівняльний аналіз 8 сучасних планшетних комп'ютерів. За результатами бенчмарку найпродуктивнішим став Samsung Galaxy 10.1 2014 Edition.

Потужний 8-ядерний процесор, 3 гігабайти "оперативки" та швидкодійне програмне забезпечення дозволили апарату отримати найбільшу кількість балів - 2856.

На другому місці у списку найшвидших планшетів - новенький iPad Air. Цікаво, що спочатку експерти вважали саме цей девайс потенційним лідером, однак у бенчмарку він поступився "Самсунгу".

Замикає трійку лідерів з мінімальним відставанням від "Айпеда" - Google Nexus 7.

Також до рейтингу найшвидших планшетів увійшли продукти від Amazon - Kindle Fire HDX і Kindle Fire HD; Apple iPad Mini 2; планшет від NVIDIA - Advent Vega Tegra Note 7 та новинка від компанії Tesco - Hudl.

Роботи-регулювальники

У Конго регулювання вуличним рухом доручили роботам. Двох андроїдів встановили на пожвавлених перехрестях.

На спинах, грудях та руках механічних регулювальників - світлодіодні табло. Також кожна машина оснащена чотирма камерами, які фіксують порушення і відправляють у центр обробки.

Висота роботів - 2,5 метри, корпуси виготовлені з алюмінію. Вони вміють піднімати й опускати руки, а також повертати верхню частину тулуба. Енергію андроїди черпають від сонячних панелей.

Що ж до власне регулювання, то оцінки учасників руху розійшлися. Одні - цілком задоволені, а інші відзначили, що на відміну від людей, роботи не допомагають вирішувати конфлікти на дорозі.

Ціна кожної машини, зазначимо, - близько $15 000.

Бюстгальтер вірності

Японський виробник білизни Ravijour представив хай-тек бюстгальтер. Новинка під назвою True Love Tester розстібається лише тоді, коли поряд знаходиться кохана людина.

Ліфчик оснащений набором сенсорів та високотехнологічних застібок і за допомогою спеціального додатка з'єднується зі смартфоном. Датчики стежать за серцебиттям, а програма аналізує інформацію та вирішує чи дійсно дівчина відчуває любов до людини, яка знаходиться поряд.

Якщо так, то ґаджет розстібається автоматично. Якщо ж ні, то залишається надійно замкненим і зняти його неможливо.

На думку експертів, у такого корисного на перший погляд рішення є один недолік. Почуття може бути настільки сильним, що ліфчик буде розстібатися навіть тоді, коли дівчина просто подумає про коханого. Тож може трапитися конфуз, особливо в людному місці.