Зустріч Трампа та Макрона

Президент Франції Еммануель Макрон разом з дружиною Бріжит Макрон офіційно відвідали США з триденним візитом та подарували американському президенту Дональду Трампу дуб. Саджанець синього дуба привезли з Белло Вуд — французького лісу, який американські війська відбили у німецької армії у Першій світовій війні. Президенти з дружинами урочисто посадили дерево на подвір'ї Білого дому.

Читайте також: Як Трамп з Макроном садили дерево: соцмережі вибухнули мемами

Читайте також: Мережу зірвала реакція Меланії Трамп на Барака Обаму: фото

Травневі свята

Українці отримали аж чотири вихідні підряд. Кожен проводить їх по-різному.

Переговори двох Корей

Різку зміну у політиці лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, спрямованій на розробку ядерної зброї, не могли обійти карикатуристи.

Читайте також: Дві Кореї: Без Росії – буде мир

Зазначимо, що напередодні лідери Північної та Південної Корей Кім Чен Ин і Мун Чже Ін підписали декларацію про встановлення миру та припинення будь-яких ворожих дій один до одного. Крім того, сторони домовилися про повну денуклеаризацію Корейського півострова.

Новий атлас світу від Росії

Президент Росії Володимир Путін 27 квітня доручив Росреєстру і Російському географічному товариству (РГТ) створити новий географічний атлас світу під контролем Міністерства оборони країни.

Протести у Вірменії

Протести у Вірменії не стихають. Опозиція не може домовитися з правлячою партією.

Росія проти інтернету

З інтернетом у Росії все погано. Роскомнадзор так прагне заблокувати Telegram, що почав блокувати все, що потрапило під руку. У тому числі і "рідні" сайти "ВКонтакте" та "Одноклассники". Попали під удар і Google, Amazon, Facebook. Telegram ж працює і надалі.